Weź udział w bezpłatnych warsztatach SAO "Budżety Obywatelskie"

Stowarzyszenie Lepsze Skarżysko zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach SAO "Budżety Obywatelskie", w ramach cyklu warsztatów i seminariów poświęconych tworzeniu, funkcjonowaniu organizacji pozarządowych (w tym źródłom finansowania ich działaności), realizowanych w ramach projektu "Skarżyska Akademia Obywatelska", dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Podczas warsztatów osobom zainteresowanym zgłoszeniem projektu do Budżetu Obywatelskiego Miasta Skarzyska-Kamiennej na rok 2023 przedstawione zostaną zasady i założenia regulaminowe procedury BO, warunki jakie muszą spełniać zarówno składający projekt do BO, jak i same projekty. W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznają się ze szczegółami procedury (w tym harmonogramem) procedury BO, z praktycznymi poradami dotyczącymi przygotowywania projektów (omówione zostaną punkty druku zgłoszeniowego projektu krok po kroku).

Przedstawiony zostanie również sposób weryfikacji projektów, metodologia kwalifikowania projektów do kolejnych etpaów procedury i zasady głosowania na zwycięskie projekty. Zebranym przedstawione zostaną również przykłady projektów wybranych do realizacji w latach poprzednich (dobre praktyki).

Warsztaty odbędą się 15 czerwca (wtorek) o godz. 16:30 w Punkcie SAO.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY. Obowiązuje telefoniczna rejestracja uczestników (tel. 535 999 082).

Serdecznie zapraszamy!

 
 
Image
Realizator projektu SAO:

Stowarzyszenie Lepsze Skarżysko
+48 669 294 929
kontakt@lepszeskarzysko.pl
NIP 6631877187